| Make | Caterpillar |
|---|---|
| Engine Model | Cat C2.1 ACERT |
| After-Sales Service | Lifelong remote technical guidance |
| Length*Width*Height | 5.89m*1.86m*2.55m |
| Product Name | Caterpillar CAT305.5E2 excavator |
| Working Hour | 997h |
|---|---|
| After-Sales Service | Lifelong remote technical guidance |
| Company Location | Shanghai, China |
| Engine Model | Cat® C9 ACERT |
| Make | Caterpillar |
| Moving Type | Track Excavator |
|---|---|
| Engine | SAA4D95LE turbocharged engine |
| Maximum Digging Height | 7150mm |
| Cab Features | Quiet and comfortable cab space, good front and rear visibility, large-capacity automatic air conditioning |
| Location | Shanghai, China |
| Driving Form | Hydraulic |
|---|---|
| Engine Model | Cat® C9ACERT™ |
| Machine Weight | 33750kg |
| Working Hour | 969h |
| Origin | Japan |
| Profundidade máxima de escavação | 3455 mm |
|---|---|
| Motor | Origem |
| Condição | Utilizado |
| Peso | de 3.5 toneladas |
| Tipo | Excavadora de rastreamento |
| Tipo de movimentação | Máquina escavadora da esteira rolante, máquina escavadora da roda |
|---|---|
| Motor | Motor original japonês |
| Fazer | Cachorro-do-mar |
| Tempo de entrega | 5 a 8 dias |
| Termos de pagamento | L/C, D/A, D/P, T/T, MoneyGram |
| Tipo de movimentação | Excavadora de rastreamento |
|---|---|
| Motor | Origem |
| Fazer | ZX50U |
| Anos | 2020 |
| Velocidade | 6 km/h |
| Motor | Origem |
|---|---|
| Condição | Utilizado |
| Peso | de 3.5 toneladas |
| Tipo | Crouchers |
| Cores | Amarelo |
| Tipo de movimentação | Excavadora de rastreamento |
|---|---|
| Motor | Origem |
| Fazer | ZX55 |
| Anos | 2020 |
| Velocidade | 6 km/h |
| Tipo de movimentação | Excavadora de rastreamento |
|---|---|
| Motor | Origem |
| Fazer | ZX60 |
| Anos | 2020 |
| Velocidade | 6 km/h |